Twoja opinia ma znaczenie

Księga gości

Będzie mi niezmiernie miło, gdy zostawisz swój komentarz, opinię lub zapytanie.

Bo choć spotykamy się w cyfrowym świecie, to twoje zdanie - w tym wirtualnym dialogu - jest dla mnie niezwykle cenne.Małgosia 15 mar 2022, 19:31:59

Zapoznałam się z treściami na blogu i z informacjami o autorce.Choć problem wczesniactwa mnie nie dotyczy , bo moich 2-ch wnuków urodziło się o czasie to z ciekawością przeczytałam kilka artykułów i wypowiedzi gości.Blog na pewno przydatny mamom wczesniaków i nie tylko.Pozdrawiam serdecznie.

MatkoweLove Dziękuję za tak miłą opinię i serdecznie pozdrawiam!

Oldzia930 13 sty 2022, 21:53:12

Blog daje dużo wiedzy, która przydaje się na co dzień dla każdego rodzica wcześniaka i nie tylko. Serdeczność i pomoc. ???? Nieocenione w takiej sytuacji

MatkoweLove Bardzo dziękuję za tak miłą recenzję mojej pracy. Serdecznie pozdrawiam.

Maciej Górski 1 gru 2021, 13:22:44

Zawartość merytoryczna bloga jest wspaniała! Każdy artykuł dodawał mojej Żonie otuchy! Przeboje z żelazem i szybka odpowiedź pani Kasi na nasze zapytanie - bardzo nam pomogła!To jest coś pięknego, że można tak udostępniać wiedzę i uspokajać zmartwionych rodziców.MatkoweLove będzie polecać każdym przyszłym rodzicom!

MatkoweLove Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. To zawsze wiele dla mnie znaczy. Ślę pozdrowienia i moc ciepłych zyczeń

Wiola 19 wrz 2021, 19:52:45

Trafiłam na bloga dzień po urodzeniu synka. Przeglądałam go codziennie. Później kampania Wrzesień miesiącem świadomości OION. Aż w końcu zaczęłyśmy współpracę. Rozmowa z Tobą uspakajała mnie jeszcze przed uruchomieniem grupy wcześniak po mazowiecku . Miło mi ze możemy razem współpracować. I dawać od siebie . Nasze kampanie, grupy wsparcia , Twój blog , fundacja to wszystko dla rodziców . Po to jesteśmy ????

MatkoweLove Tak jest ;) Wioski wsparcia to idea, którą szczególnie wśród społeczności rodziców wcześniaków warto propagować!

Paula 1 wrz 2021, 10:35:02

Rozmowa z Tobą, podniosła mnie na duchu, czuje się spokojniejsza i silniejsza, bardzo dziękuję za poświęcony czas, dobre słowo i zrozumienie.Pozdrawiam serdecznie. ????❤️

MatkoweLove Trzymam kciuki za synka i pomyślne wiadomości, ale pamiętaj wszystko wymaga czasu - wcześniaki szczególnie!

Marta 17 paź 2020, 20:55:22

Jestem tu od niedawna. Od 31 lipca jestem mamą 2 dziewczynek, urodzonych w 29tc + 5dni. Niestety jedna zmarła. Czytając zamieszczane artykuły i posty jest mi łatwiej zmierzyć się z rzeczywistością. Dziękuję za tę stronę ????

MatkoweLove Bardzo mi przykro, że jedna z córek odeszła, niestety nie zawsze ta walka bywa zwycięska. Trzymam kciuki, by druga Wojowniczka w zdrowiu do Ciebie zwróciła. Mocno tulę i pozdrawiam.