Agata Witkowicz

Agata Witkowicz - położna, certyfikowany doradca laktacyjny ŁDTW

Ciepło i serdeczność...

Przestawiam Wam kolejną osobę, która dołączyła do Łódzkiego Dream Teamu Wsparcia. Ci z Was, którzy są na grupie Wcześniak po łódzku już Ją zapewne znają.

Agatę poznałam, gdy idea wioski holistycznego wsparcia wcześniaków i ich rodziców dopiero kiełkowała w mojej głowie. Prawdę mówiąc była pierwszą osobą, która odpowiedziała na mój apel wsparcia Łódzkiego Banku Mleka Kobiecego, popierając i promując tę ideę. Sama była wtedy dawczynią.

Tak zaczęła się nasza znajomość. Pierwsza rozmowa z Nią była niezwykle serdeczna i właśnie tym ciepłem oraz serdecznością ujmuje do dziś mamy wcześniaków, które korzystają z jej pomocy.

A jaką formę wsparcia oferuje Agata? To porada certyfikowanego doradcy laktacyjnego.

Jeśli zatem wasza laktacja kuleje, chcecie przejść z kpi na kp albo po prostu rozwiać swoje wątpliwości to właśnie Jej doświadczenie i wsparcie może okazać się dla Was pomocne.

Poniżej kilka słów Agaty do Was

Witajcie Drodzy Rodzice,

Nazywam się Agata Witkowicz, jestem położną i Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, gdzie zdobyłam tytuł magistra położnictwa. Swoją drogę zawodową zaczęłam od pracy w szpitalu na oddziale położniczo – noworodkowym. To tam zafascynowałam się laktacją – podpatrywałam warsztat pracy doradczyń laktacyjnych i przekonałam się jak wiele dobra może zdziałać profesjonalna porada laktacyjna.

Obecnie pracuję na Oddziale Neonatologicznym szpitala w Brzezinach.

Bardzo cenię sobie własne, niełatwe doświadczenie laktacyjne. Nauczyło mnie pokory oraz pozwoliło na własnej skórze poczuć jak cudownie jest przezwyciężyć przeciwności i móc karmić piersią swoje dziecko.

Moją misją jest szerzenie aktualnej wiedzy o laktacji, przeprowadzanie mam przez niełatwe początki karmienia piersią i pomoc w rozwiązywaniu problemów pojawiających się na różnych etapach mlecznej drogi. Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach, dzięki czemu wzbogacam swój warsztat pracy o kolejne narzędzia. W swojej pracy korzystam z elementów różnych dziedzin wiedzy, takich jak: neurologopedia, fizjoterapia, pediatria, dietetyka.

Jeśli zatem chcielibyście skorzystać z pomocy Agaty to zapraszam na naszą grupę wsparcia, gdzie możecie ją znaleźć, wystarczy kliknąć tutaj.

Telefon kontaktowy do Agaty to 510483520